Grąžinimo sąlygos

Turint nusiskundimų dėl prekių kokybės, pirmiausia siūlome susisiekti el.paštu [email protected] ar kontaktiniu tel. nr. +37068210133


Prekių grąžinimas


1.1. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso (toliau – Civilinis kodeksas) 6.228 – 10 straipsnio nuostatomis Pirkėjas turi teisę  per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos ją grąžinti pardavėjui.
1.2. Keičiama arba grąžinama prekė turi atitikti šiuos kriterijus:
       1.2.1. Prekė nebuvo naudojama, sugadinta ar sutepta.
       1.2.2. Išsaugotos prekės vartojamosios savybės bei prekinė išvaizda, pilna komplektacija.
       1.2.3. Nuo prekės nebuvo nuimtos originalios etiketės (apsauginės plėvelės ir pan.)
       1.2.4. Grąžinama prekė yra originalioje, tvarkingoje ir nepažeistoje pakuotėje.
1.3. Apie prekęs grąžinimą/keitimą Pirkėjas privalo informuoti Pardavėją el. paštu [email protected], nurodant informciją apie pageidaujamą grąžinti prekę ir užsakymo numerį. Pirkėjas nedelsdamas ir ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo pranešimo apie sutarties atsisakymą pateikimo Pardavėjui dienos turi išsiųsti arba perduoti prekes Pardavėjui adresu, Universiteto g. 8A, Akademijos mstl., Kauno raj., kur įvertinama ar prekė grąžinta laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Grąžinamų prekių siuntimo išlaidas apmoka Pirkėjas.
1.4.  Prekės grąžinimo atveju Pirkėjo sumokėta suma už prekę grąžinama Pirkėjui į tą pačią sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas. Pinigų grąžinimas vykdomas ne anksčiau kaip Pardavėjui gavus grąžinamą prekę nurodytu adresu bei įvertinus grąžinimo kriterijų atitikimą, bet ne vėliau kaip per 14 kalendorinių dienų nuo Pirkėjo ir Pardvėjo susitarimo dėl pinigų grąžinimo.
1.5. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko šiose taisyklėse nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top