Receptai

Dalinkimės receptais!

Tai vieta, kurioje galite rasti mūsų, SoTU SoTU produkcijos receptų idėjas ir galite pasidalinti savo mėgstamais receptais. Mūsų receptų knyga nuolat pildoma ir siūlome platų maisto receptų įvairovę - nuo gardžių desertų iki sveikų patiekalų. Išbandykite mūsų patikrintus ir pamėgtus receptus jau šiandien ir leiskite mums pakeisti jūsų virtuvės patirtį! Tikimės jums patiks tai ką paruošėme! Atraskite įvairiausius ir skaniausius receptus!

Receptai su SoTU SoTU milteliais, uogos džiovintos žemoje temperatūroje, daržovių milteliai
burokėlių šaltsriubė su SoTU SoTU burokėlių milteliais, receptai, supermaistas, greita sriuba, šalta sriuba

Turbūt retas kuris lietuvis nemėgsta šaltibarščių karštą vasaros dieną, o užseniečiai šaltibarščius mielai ragauja ir prašo recepto. Bet mes norime pasiūlyti Jums išbandyti kiek kitokią sriubą – burokėlių šaltsriubė.
Šios šaltos sriubos skonių variaciją galite pritaikyti pagal savo skonio receptorius, arba tai, ką tuo metu turite po ranka. O svarbiausia, tai labai greitai paruošiama sriuba!

chia pudingas, chia sėklos, juodieji serbentai milteliai, stiklinė, supermaistas, SoTU SoTU receptai

Chia pudingas – tai sveikas, natūralus desertas, kuris praturtina kiekvieno mitybos racioną. Todėl siūlome šį nuostabų užkandį įtraukti į savo meniu ir jį paįvairinti SoTU SoTU milteliais!

Chia sėklos yra maistingos ir suteikia daug naudingų medžiagų žmogaus organizmui. Jos kupinos baltymų, riebalų, skaidulų bei kitų svarbių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir mineralai. 

vasaros tinginys, receptai su SoTU SoTU milteliais, sveikas maistas, supermaistas, vasaros desertas, greitas desertas, skanus, gaivus desertas

Mums įprasto tinginio variantų yra daugybė, kiekvienas turime savo mėgstamiausią tinginio receptą, tačiau siūlome išbandyti vasariškai gaivų desertą – vasaros tinginį, kuris nepaliks abejingų. Šis lengvas ir skanus desertas yra puiki galimybė išnaudoti sezoninių uogų skonį.

sausainiai su aviečių milteliais, SoTU SoTU produkcija, receptas, skanu, paprasta, greita, minkšti, purūs sausainiai, aviečių rūgštelė, supermaistas, desertas

Pasiruoškite apetitą žadinančiam aviečių kvapui virtuvėje vos ištraukus sausainius iš orkaitės! Šie sausainiai net neabejojame, bus kartojami ne vieną kartą. Džiaugiamės galėdami pristatydami jums skanų ir paprastą receptą, kuris suteiks jums malonumą kiekvieną kartą, kai gersite arbatą ar kavą.

 

Kiaulpienės, kiaulpienių šaknų arbata, kava, natūralu, skanu, sveika, supermaistas, varo skysčius, SoTu SoTU milteliai

Apie kiaulpienių naudą žmogaus organizmui galima rasti daugybę informacijos nuo senolių išminčių iki šiuolaikinių mokslinių straipsnių. Todėl siūlome pasiruošti tikrai naudingą kiaulpienių šaknų arbatą (angl. dandelion root tea), kurią galite skaninti pagal savo skonį ją pasaldinant, ar įsispaudžiant citrinų sulčių.

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top