Slapukų politika

Šioje slapukų politikoje (toliau – Politika) aprašoma, kas yra slapukai ir kaip juos naudoja svetainė sotusotu.lt (toliau – Svetainė) ir bet kurie su ja susiję produktai ir paslaugos (toliau – Paslaugos). Ši Politika yra teisiškai įpareigojanti sutartis tarp jūsų (toliau – Vartotojas, jūs arba jūsų) ir UAB „Sotu sotu“ (toliau kaip „SoTU SoTU“, „mes“, „mes“ arba „mūsų“). Jei sudarote šią sutartį verslo ar kito juridinio asmens vardu, pareiškiate, kad turite teisę įpareigoti tokį subjektą laikytis šios sutarties. Tokiu atveju terminai „Vartotojas“, „Jūs“ arba „tavo“ reiškia tokiam subjektui. Jei neturite tokių įgaliojimų arba nesutinkate su šios sutarties sąlygomis, privalote nesutikti su šia sutartimi ir negalite pasiekti bei naudotis Tinklalapiu ir Paslaugomis. Turėtumėte perskaityti šią politiką, kad suprastumėte, kokius slapukus naudojame, kokią informaciją renkame naudodami slapukus ir kaip ši informacija naudojama. Jame taip pat aprašomi galimi pasirinkimai, susiję su slapukų naudojimu ar jų atsisakymu. Daugiau informacijos apie tai, kaip naudojame, saugome ir saugome jūsų asmens duomenis, rasite mūsų privatumo politikoje.

Kas yra slapukai?

Slapukai yra mažos duomenų dalys, saugomos tekstiniuose failuose, kurios išsaugomos jūsų kompiuteryje ar kituose įrenginiuose, kai interneto svetainės įkeliamos į naršyklę. Jie plačiai naudojami norint prisiminti jus ir jūsų nuostatas vieno apsilankymo metu (naudojant „seanso slapuką“) arba kelis pakartotinius apsilankymus (naudojant „nuolatinį slapuką“).

Seanso slapukai yra laikini slapukai, kurie naudojami jūsų apsilankymo svetainėje metu ir baigiasi, kai uždarote interneto naršyklę.

Nuolatiniai slapukai naudojami atsiminti jūsų nuostatas mūsų svetainėje ir lieka jūsų darbalaukyje arba mobiliajame įrenginyje net uždarius naršyklę arba iš naujo paleidus kompiuterį. Jie užtikrina nuoseklią ir efektyvią patirtį lankantis Svetainėje ir Paslaugose.

Slapukus gali nustatyti Svetainė („pirmosios šalies slapukai“) arba trečiosios šalys, pavyzdžiui, tos, kurios teikia turinį arba teikia reklamos ar analizės paslaugas svetainėje („trečiųjų šalių slapukai“). Šios trečiosios šalys gali jus atpažinti, kai lankotės mūsų svetainėje ir kai lankotės tam tikrose kitose svetainėse.

Kokio tipo slapukus naudojame?

– būtini slapukai. Būtini slapukai leidžia mums pasiūlyti jums geriausią įmanomą patirtį, kai lankotės mūsų svetainėje ir naršote ją bei naudojate jos funkcijas. Pavyzdžiui, šie slapukai leidžia mums atpažinti, kad sukūrėte paskyrą ir prisijungėte prie tos paskyros, kad galėtumėte pasiekti turinį.

– Funkcionalumo slapukai. Funkciniai slapukai leidžia mums valdyti svetainę ir paslaugas pagal jūsų pasirinkimus. Pavyzdžiui, mes atpažinsime jūsų vartotojo vardą ir prisiminsime, kaip jūs pritaikėte svetainę ir paslaugas būsimų apsilankymų metu.

Kokios yra jūsų slapukų parinktys?

Jei jums nepatinka slapukų idėja ar tam tikri slapukų tipai, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus, kad ištrintumėte jau nustatytus slapukus ir nepriimtumėte naujų slapukų. Apsilankykite internetcookies.com ir sužinokite daugiau, kaip tai padaryti.

Pakeitimai ir pataisos

Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu savo nuožiūra keisti šią Politiką ar jos sąlygas, susijusias su svetaine ir paslaugomis. Kai tai padarysime, atnaujinsime datą šio puslapio apačioje. Taip pat savo nuožiūra galime pateikti jums pranešimą kitais būdais, pavyzdžiui, naudodami jūsų pateiktą kontaktinę informaciją.

Atnaujinta šios Politikos versija įsigalios iš karto po pataisytos Politikos paskelbimo, jei nenurodyta kitaip. Jūsų tolesnis naudojimasis Svetaine ir Paslaugomis po peržiūrėtos Politikos (ar kito tuo metu nurodyto veiksmo) įsigaliojimo datos reiškia jūsų sutikimą su šiais pakeitimais.

Šios politikos priėmimas

Jūs patvirtinate, kad perskaitėte šią Politiką ir sutinkate su visomis jos sąlygomis. Prisijungdami ir naudodamiesi svetaine bei paslaugomis sutinkate laikytis šios politikos. Jei nesutinkate laikytis šios Politikos sąlygų, jūs neturite teisės pasiekti ar naudotis Svetaine ir Paslaugomis. Ši slapukų politika buvo sukurta padedant https://www.websitepolicies.com/cookie-policy-generator

Susisiekus su mumis

Jei turite klausimų, rūpesčių ar nusiskundimų dėl šios Politikos ar slapukų naudojimo, raginame susisiekti su mumis žemiau nurodyta informacija:

Kontaktai

[email protected]

Ateities g.1, Ringaudai, Kauno r. sav., Lietuva

Šis dokumentas paskutinį kartą buvo atnaujintas 2023 m. birželio 21 d

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top