CHIA sėklų pudingas

Chia sėklų pudingas – tai sveikas, natūralus desertas, kuris praturtina kiekvieno mitybos racioną. Todėl siūlome šį nuostabų užkandį įtraukti į savo meniu ir jį paįvairinti SoTU SoTU milteliais!

Chia sėklos yra maistingos ir suteikia daug naudingų medžiagų žmogaus organizmui. Jos kupinos baltymų, riebalų, skaidulų bei kitų svarbių maistinių medžiagų, tokių kaip vitaminai ir mineralai.

Chia sėklų vartojimas gali užtikrinti:

  • Gerą maistinių medžiagų kiekį;
  • Puikią energiją;
  • Sklandžią širdies ir kraujagyslių veiklą;
  • Pakankamą skaidulų kiekį;
  • Antioksidantų apsaugą mūsų organizmui.

Chia sėklų pudingas su SoTU SoTU aviečių milteliais, greitas desertas, sveikas užkandis, su avietėmis, supermaistas

Rekomenduojama paros norma Chia sėklų žmogui gali skirtis priklausomai nuo individualių poreikių ir sveikatos būklės. Tačiau maisto specialistai dažniausiai rekomenduoja vartoti apie 10-20 gramų sėklų per dieną, t.y. 1-2 valgomus šaukštus, kaip sveikos mitybos dalį. Šis kiekis gali būti padalyta per dieną arba įtrauktas į įvairius patiekalus ir užkandžius.

Chia sėklų pudingas, receptai, su SoTU SoTU uogų milteliais, liofilizuoto uogos, skanu, sveika, supermaistas, užkandis, greitai paruošiama

Chia sėklų pudingui su SoTU SoTU milteliais reikės:

Gaminimas:

Sandariai užsidarančiame inde gerai sumaišome visus ingredientus, įsitikiname, kad neliko neišmaišytų gumulėlių. Po 5-10min. dar kartą išmaišome ir sandariai uždarome. Leidžiame Chia pudingui pastovėti bent 3 valandas, arba per naktį šaldytuve.

Mėgaujamės puikaus skonio Chia pudingu pusryčiams ar dienos užkandžiui!

Chia sėklų pudingas puikus užkandis, kurį galite pasigaminti kelioms dienoms ir kasdieną turėti ne tik skanų, bet ir sveiko maisto paįvairinimą. Skaninkite pagal savo skonį, eksperimentuokite ir pasidalinkite savo receptu su mumis!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Scroll to Top